In case of detonation, JAKUSZ vessels protect human life, infrastructure and natural environment against the effects of explosion.

Mobile and stationary depots provide protection against effects of an explosion such as a shock wave and fragments.

JAKUSZ company offers information security technologies as well as technologies for protection of facilities and installations of critical importance for the internal security of the country.

New demilitarization technologies designed for secure destruction of various types of ammunition, mines, missiles, special ammunition, and improvised explosive devices (IEDs).

Wykonujemy szeroki zakres prac związanych z obróbką elementów metalowych.

Kontenery sanitarne wyposażone są w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, dzięki czemu mogą stanowić samodzielne węzły sanitarne lub część dużych zestawów. Zbudowane są na bazie standardowych kontenerów morskich typu 20’HC DC.

Jakusz - Innovation for safe future
Zoom out
normal text's size
Zoom in

Career

2 stycznia 2022

Specjalista ds. dokumentacji projektów i produktów

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: specjalista ds. dokumentacji projektów i produktów

Zakres obowiązków:

- przygotowanie dokumentacji wymaganej w projektach we współpracy z Project Managerem,

- przygotowanie instrukcji produktów wytwarzanych w Spółce,

- współpraca z podmiotami zewnętrznymi dotycząca kompletowania dokumentacji technicznej,

- kontrola dokumentacji otrzymywanej od dostawców zewnętrznych w tym min. instrukcje, gwarancje, świadectwa pochodzenia DTR etc.,

- wykonywanie dokumentacji zdjęciowej produktów w poszczególnych fazach produkcji,

- przygotowanie dokumentacji do archiwizacji,

- współpraca z Działem Handlowym w zakresie przygotowania specyfikacji technicznej ofert,

- współpraca z Działem Współpracy z Dostawcami w zakresie kompletowania dokumentacji dotyczącej zakupów do produktów i projektów,

- współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie polepszania jakości dokumentacji technicznej i zdawczo-odbiorczej,

- udział w czynnościach zdawczo-odbiorczych z klientem (w tym w ew. szkoleniach).

Wymagania:
wykształcenie wyższe - techniczne,

- co najmniej 3 letniego doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- znajomość języków obcych: angielskiego na poziomie średniozaawansowanym  w mowie i piśmie,

- umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz zdolności planowania,

- odpowiedzialność i sumienności w realizowaniu powierzonych zadań,

- samodzielność i operatywność,

- prawo jazdy kat. B,

- obsługa programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,

przyjazną atmosferę pracy,

możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,

duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności,

stabilne warunki zatrudnienia,

rynkowe wynagrodzenie,

pakiet opieki medycznej.

Up

Sign up

SEND